Artmetic Artykuł Rocznica katastrofy lotniczej w Smoleńsku – emerycie uważaj.

Rocznica katastrofy lotniczej w Smoleńsku – emerycie uważaj.

Dziś w Sosnowcu do skrzynek trafiły listy z następującą treścią jak na dole.
Reklama skierowana jest najprawdopodobniej do emerytów. Oznaczona poważny logiem skarbnicy narodowej, która budzi pozory bezpieczeństwa i kojarzyć się może z Mennicą polską, ma prawdopodobniej skłonić ludzi do zakupu limitowanej wersji unikatowych monet dostępnej przez okres 10 dni.

Zrzut ekranu z 2016-03-08 19-49-03

Zrzut ekranu z 2016-03-08 19-49-34

Drogi emerycie zwróć uwagę na to co jest napisane drobnym drukiem. Skarbnica Narodowa to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która nie koniecznie ma coś wspólnego ze spółką państwową. Zastanów się emerycie czy pieniądze w ten sposób wydane nie trafiają do czyjejś prywatnej kieszeni i czy w ogóle mają jakieś wartości kolekcjonerskie. Zaś próba na ulotce 999/1000 nie koniecznie świadczy o jej wartości (może być tylko platerowana).

Firma podając się z a oficjalnego dystrybutora Brytyjskiej Mennicy Królewskiej, Francuskiej Mennicy Państwowej , Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej, Mennicy królestwa Hiszpanii, Ludowego Banku Chin, Mennicy Austriackiej, Mennicy Fińskiej i Mennicy Południowoafrykańskiej stwarza kolejne pozory własnej wartości, tak jakby kraje wymienione nie miały własnej mennicy i co w ogóle oznacza w tym przypadku dystrybucja?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Related Post