+48 511 790 336

szymon@artmetic.pl

“Tabele dietetyczne” na rynku mobilnym

“Tabele dietetyczne” to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja mająca na celu budowanie jadłospisu w ciągu dnia. Wyróżnia się na rynku szczegółową bazą składników odżywczych. Na chwilę obecną aplikacja zawiera dane o ponad 2 000 produktów, docelowo będzie ich prawie 10 000, z podziałem na 24 kategorie. Aktualnie dostępne są wersje językowe polska i angielska.

“Tabele dietetyczne” są narzędziem użytecznym zarówno dla profesjonalnego dietetyka, jak i dla przeciętnego użytkownika. Dane o wartościach odżywczych produktów pochodzą ze zweryfikowanych naukowo źródeł, przede wszystkim z baz WHO oraz USDA.

Normy odżywiania uwzględnione w aplikacji użytkownik dostosować może do własnych potrzeb. Domyślnie są jednak ustawione na wartości, które są zalecane przez polski Instytut Żywności i Żywienia. Opcja “Dziennik” pozwala na stały monitoring zarówno wartości energetycznej spożywanych posiłków, jak i realizacji dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze, wśród których wzięto pod uwagę wszystkie witaminy oraz większość makro- i mikroelementów.

Aplikacja jest możliwa do pobrania pod adresem:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.